Fundusze Europejskie
Strona główna/Ogłoszenia/Podziękowania dla pracowników Spółki za 2020 r.

Podziękowania dla pracowników Spółki za 2020 r.

31 Grudnia 2020

W tych trudnych czasach chcielibyśmy podziękować wszystkim pracownikom MGK Sp. z o.o., którzy w tym roku - roku pandemii COVID-19, każdego dnia z zaangażowaniem wykonywali swoje obowiązki na rzecz Spółki.

Należy docenić wszystkich pracowników, którzy mimo tej trudnej sytuacji zapewniają:

  • dostawę ciepła, ciepłej wody użytkowej,
  • pobór, uzdatnianie i dystrybucję wody,
  • odbiór i oczyszczanie ścieków,
  • odbiór odpadów i utrzymanie czystość,
  • zarządzanie cmentarzami komunalnymi,
  • funkcjonowanie Spółki w pozostałych działalnościach.

To czego dokonaliśmy w tym roku, jest godne uwagi, gdyż ciągłość funkcjonowania Spółki jest strategiczna dla Miasta Oleśnicy.

Bardzo za to dziękujemy wszystkim pracownikom Spółki za ich codzienny trud i zaangażowanie.

Nasze tegoroczne starania są zauważane i doceniane, na arenie ogólnopolskiej czego wynikiem są otrzymane nominacje, nagrody i wyróżnienia, i tak:

1. W gospodarce odpadami nasze wyniki zostały docenione w 2020 r. w XXI edycji ogólnopolskiego konkursu „Puchar Recyklingu”, dla najlepszych samorządów i spółek komunalnych w zakresie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

  •  Wyróżnienie w dwóch kategoriach „Szklana Statuetka” i „Bioodpady”

    Wyróżnienia w ciepłownictwie


2. W ciepłownictwie, wybrany przez nas kierunek dekarbonizacji skutkował nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii Lider inwestycji komunalnych, dla inwestycji pn. „Budowa jednostki wytwarzania energii elektrycznej i ciepła w technologii wysokosprawnej kogeneracji w miejscowości Oleśnica”.

W Nowym Roku, życzymy Wam, Waszym rodzinom i najbliższym zdrowia, radości, pogody ducha, dalszej wytężonej pracy na rzecz Spółki i rychłego powrotu normalności.

Waldemar Zarębski
Sławomir Wers
Grzegorz Odelski

do góry